Pomysł wart rozważenia!

Więc jeśli posiadasz dwa mieszkania i od jakiegoś czasu chodzi Ci po głowie jak to zrobić żeby przejść na swój domek… To właśnie ten moment! To może ta nieruchomość!

174 m² 6 pokoje/-i 2 łazienek/-ki
174 m² 6 pokoje/-i 2 łazienek/-ki

Prezentujemy Państwu niezwykle ciekawy dom położony w Nędzy pod Raciborzem. Leży on przy drodze asfaltowej w niedalekiej odległości od przedszkola, szkoły czy sklepów. Sama miejscowość jest bardzo lubiana przez raciborzan – wielu z nich się tu przeniosło… pewnie dlatego, iż położona jest wśród lasów i jest z niej szybki dojazd do Raciborza, Rybnika czy Gliwic.

120 m² 7 pokoje/-i 2 łazienek/-ki
120 m² 7 pokoje/-i 2 łazienek/-ki

Przede wszystkim lokalizacja. Dom położony w dzielnicy Racibórz-Studzienna. W niedalekiej odległości od domu znajduje się przedszkole oraz szkoła podstawowa, kościół, oddział bankowy, sklepy spożywczy, salon fryzjerski, a także przystanek autobusowy. Jeśli dodamy do tego, iż dom położony jest tylko o 3 minuty jazdy samochodem od ścisłego centrum Raciborza, sprawa zaczyna wyglądać świetnie.

56 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
56 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość. I jest ona wyjątkowa pod wieloma względami. Po pierwsze znajduje się ona w bardzo dobrej lokalizacji. Miejscowość Dziergowice, bo o niej tu mowa leży na terenie gminy Bierawa na pograniczu województwa śląskiego oraz opolskiego. Po drugie usytuowana jest na pięknej, 5 arowej działce. A po trzecie sam dom i stan jego wykończenia jest naprawdę wyjątkowy.

184 m² 5 pokoje/-i 2 łazienek/-ki
184 m² 5 pokoje/-i 2 łazienek/-ki

Okazja! Świetny dom na start! Wyremontuj i mieszkaj jak chcesz. Takich nieruchomości jest niewiele… i do tego z dużą działką. Dom z powodów osobistych właścicieli jest sprzedawany w trakcie remontu…Tak więc po kolei…

134 m² 5 pokoje/-i
134 m² 5 pokoje/-i

Wielu z nas marzy o własnym domu z tarasem, ogródkiem… najlepiej w centrum Raciborza. Marzenia to jedno, a rzeczywistość to drugie. Takich domów w Raciborzu po prostu jak na lekarstwo. A że właśnie przyjęliśmy taki dom do naszej oferty… i do tego za dobrą cenę… to chyba warto abyśmy się przyjrzeli tej ofercie wspólnie…

257 m² 5 pokoje/-i 1 łazienka
257 m² 5 pokoje/-i 1 łazienka

I nie dość, że z charakterem to jeszcze z basenem! OLE!

I o takim układzie domu, że może być i dla dwóch rodzin! OLE!

Hola!

220 m² 6 pokoje/-i 3 łazienek/-ki
220 m² 6 pokoje/-i 3 łazienek/-ki

No tak… Ale fajnie żeby to był taki konkrety dom. Najlepiej… po remoncie. Dobrze wykończony, do wprowadzenia… tak, aby nie trzeba w nim było nic remontować… hmmm… Dobrze żeby to był dom zadbany, funkcjonalny z dużym ogrodem… a najlepiej z kawałkiem własnego lasu… O!

160 m² 6 pokoje/-i 1 łazienka
160 m² 6 pokoje/-i 1 łazienka

Podaruj sobie… luksus! 828,000.00 PLN

Podaruj sobie… luksus!

828,000.00 PLN

Przepiękna działka, solidne wykończenia, funkcjonalne i przemyślane pomieszczenia sprawią, że nowy nabywca poczuje się tu… inaczej, wyjątkowo.

188 m² 7 pokoje/-i 3 łazienek/-ki
188 m² 7 pokoje/-i 3 łazienek/-ki

Gdy weszliśmy do tego domu to od razu nasunęła nam się myśl – „Tu mogą zamieszkać dwie rodziny… ”I rzeczywiście – centrum miasta, a co za tym idzie wygoda, spore dwa piętra do własnego zaaranżowania (plus spore, klimatyczne poddasze) i przeurocza działka znajdująca się z tyłu budynku co sprzyja zamieszkaniu tu dwóch rodzin.

174 m² 6 pokoje/-i 2 łazienek/-ki
174 m² 6 pokoje/-i 2 łazienek/-ki