Działki | Wojciech Nieruchomości

Prezentujemy Państwu do sprzedaży ostatnią z 5 działek budowlanych położonych w Raciborzu – dzielnicy Miedonia.

Tu chce się żyć! 278,000.00 PLN

Tu chce się żyć!

278,000.00 PLN

Prezentujemy Państwu przepiękną działkę budowlaną położoną w Raciborzu – dzielnica Brzezie.

Prezentujemy Państwu wyjątkowo atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Pietrowicach Wielkich. Pietrowice Wielkie to niewielka miejscowość ciesząca się sporą popularnością wśród mieszkańców sąsiadujących miejscowości. Powody tego stanu rzeczy są dwa. Pierwszy to niewątpliwa urokliwość tej miejscowości i wygoda życia, a drugi to bliskość prężnego zakładu jakim są Eko Okna S.A. Stąd do Raciborza dojedziemy w 10 minut, w Kędzierzynie Koźlu znajdziemy się w 20 minut, a w sąsiadujących Czechach znajdziemy się w 5 minut. Teren jest tu pagórkowaty, domy raczej luźno rozłożone, no i do tego te wszędobylskie zielone pola … tu naprawdę jest bardzo przyjemnie. Są tu liczne sklepy, szkoła, przedszkole, kościół, Urząd Gminy, salon fryzjerski, przystanek autobusowy, a nawet stacja kontroli pojazdów.

10/10 w Szymocicach! 278,000.00 PLN

10/10 w Szymocicach!

278,000.00 PLN

Las, przestrzeń, spokój i… Sołtys. Tak właśnie można w skrócie scharakteryzować tą przepiękną działkę budowlaną w Szymocicach.

W normalnych okolicznościach napisalibyśmy – urokliwe działki… Jednak przestrzeń, lokalizacja względem innych nieruchomości, ich kształt i co najważniejsze cena kierują nami aby scharakteryzować te działki jako – Fantastyczne!

Lasy, pola, stawy… 88,000.00 PLN

Lasy, pola, stawy…

88,000.00 PLN

Lasy, pola stawy… brzmi jak fragment z filmu, prawda? No tak. A my tym razem mamy właśnie taką nieruchomość, a konkretnie działkę budowlaną tak właśnie usytuowaną. Są tu lasy, pola…Stawy i jeziora… Jak w filmie. A to w miejscowości Budziska. To niewielka miejscowość oddalona od Kuźni Raciborskiej ok 3 km a od Raciborza ok 15 km. Jest tu spokojnie, zielono, cicho. Czas jakby się zatrzymał…

Działka budowlana w Łańcach – ładnie położona, ustawna, uzbrojona…

Czy to jako inwestycja czy jako przyszłe Twoje miejsce zamieszkania… stosunek ceny do powierzchni (tym bardziej w dzisiejszych czasach) już sam w sobie robi wrażenie.

Prezentujemy Państwu bardzo ładne działki budowlano-rolne położone w miejscowości Chałupki.

2500 m²
2500 m²

Prezentujemy Państwu piękną działkę budowlaną położoną w miejscowości Borucin. Wieś Borucin leży w gminie Krzanowice, przy granicy polsko-czeskiej. Należy do województwa śląskiego, powiatu raciborskiego.