Działki | Wojciech Nieruchomości

W normalnych okolicznościach napisalibyśmy – urokliwe działki… Jednak przestrzeń, lokalizacja względem innych nieruchomości, ich kształt i co najważniejsze cena kierują nami aby scharakteryzować te działki jako – Fantastyczne!

Lasy, pola, stawy… 98,000.00 PLN

Lasy, pola, stawy…

98,000.00 PLN

Lasy, pola stawy… brzmi jak fragment z filmu, prawda? No tak. A my tym razem mamy właśnie taką nieruchomość, a konkretnie działkę budowlaną tak właśnie usytuowaną. Są tu lasy, pola…Stawy i jeziora… Jak w filmie. A to w miejscowości Budziska. To niewielka miejscowość oddalona od Kuźni Raciborskiej ok 3 km a od Raciborza ok 15 km. Jest tu spokojnie, zielono, cicho. Czas jakby się zatrzymał…

Działka budowlana w Łańcach – ładnie położona, ustawna, uzbrojona…

Czy to jako inwestycja czy jako przyszłe Twoje miejsce zamieszkania… stosunek ceny do powierzchni (tym bardziej w dzisiejszych czasach) już sam w sobie robi wrażenie.

Prezentujemy Państwu bardzo ładne działki budowlano-rolne położone w miejscowości Chałupki.

2500 m²
2500 m²

Prezentujemy Państwu piękną działkę budowlaną położoną w miejscowości Borucin. Wieś Borucin leży w gminie Krzanowice, przy granicy polsko-czeskiej. Należy do województwa śląskiego, powiatu raciborskiego.

Unikalna działka inwestycyjna. Prezentujemy Państwu działkę inwestycyjną położoną w Raciborzu przy ulicy Rybnickiej. Nieruchomość ta położona jest w sąsiedztwie licznych firm i zabudowań, bezpośrednio przy trasie Racibórz- Rybnik.

Oferujemy Państwu sprzedaż działki inwestycyjnej w centrum Raciborza przy ul. Łąkowej. Ta półtora hektarowa działka leży w strefie przemysłowej Raciborza bezpośrednio przy drodze tranzytowej Rybnik- Chałupki.

502 m²
502 m²