Mieszkania | Wojciech Nieruchomości

Re…we…la…cja! 343,000.00 PLN

Re…we…la…cja!

343,000.00 PLN

To przyjemność prezentować nieruchomość, która nie ma sobie nic do zarzucenia. Jest po prostu – Rewelacyjna! Tu zarówno lokalizacja, stan wykończenia, cena jak i jakość życia nie mają praktycznie konkurencji.

63 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka
63 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka

Z wielką satysfakcja prezentujemy Państwu ten rzadko spotykany (jak na raciborskie warunki) produkt.

33 m² 1 pokój 1 łazienka
33 m² 1 pokój 1 łazienka

Prezentujemy Państwu ofertę luksusowego apartamentu do wynajęcia. Znajduje się on na trzecim piętrze przy ulicy Waryńskiego w Raciborzu. Miejscowym tej lokalizacji zbytnio nie trzeba przedstawiać… ale dla przyjezdnych – ul. Waryńskiego to ścisłe centrum Raciborza. Pomimo tego faktu znajduje się on nieco oddalony od głównej ulicy Raciborza – ulicy Opawskiej. Jest tu czysto, zielono i panuje tu względny spokój. Jednocześnie ulica Waryńskiego jest bardzo wygodna. Z jednej strony spokój a z drugiej… stąd dosłownie w 5 min można dotrzeć do każdego miejsca w Raciborzu. Wszystko jest tu pod ręką. W pobliżu są liczne parkingi, markety spożywcze, apteki, szkoły, przedszkola oraz… przepiękny Park im. Miasta Roth. O! A to bez wątpienia spory atut tej nieruchomości.

45 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
45 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Luksus przez duże L! 578,000.00 PLN

Luksus przez duże L!

578,000.00 PLN

Rodzynek, bo tak trzeba nazwać tą nieruchomość jest niemal perfekcyjny!

96 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
96 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Takich nieruchomości zbytnio nie trzeba zachwalać, gdyż same w sobie mają wystarczająco dużo „twardych” atutów. W tym przypadku: mieszkanie jest w świetnej lokalizacji, do wynajęcia od zaraz i do tego w bardzo przyzwoitej cenie.

34 m² 1 pokój 1 łazienka
34 m² 1 pokój 1 łazienka

Miejsce:
– Rynek w 2 minuty – jest!
– Nowe budownictwo – jest!
– Sąsiedztwo wszystkich niezbędnych instytucji – jest!
– Sklepy, szkoły, przedszkola, place zabaw – jest! Znaczy – są 🙂

Brzmi ciekawie, prawda? Zajrzyjmy do środka…

44 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
44 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Mieszkanie o którym mowa usytuowane jest na 7-piętrze w dziesięciopiętrowym wieżowcu przy ulicy Katowickiej w Raciborzu.

59 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka
59 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka

Kup i bądź SMART! 238,000.00 PLN

Kup i bądź SMART!

238,000.00 PLN

Kup i bądź SMART! Za trzy pokoje musisz zapłacić… uuu… sporo. Nabądź tą nieruchomość – mieszkanie 2-pokojowe i mając na uwadze, że nadaje się do remontu przerób je na mieszkanie 3-pokojowe. A sprzyja temu wiele. Łazienka sąsiaduje z niemałym salonem(odpływy), a kuchnia jest z oknem i na tyle spora, że śmiało może spełniać funkcję sypialni. …

Kup i bądź SMART! Read More »

46 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
46 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Rarytas dla firmy lub pięcioosobowej rodziny… REZERWACJA NIERUCHOMOŚCI Przestronne, trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia w bardzo atrakcyjnej cenie. Prezentowane mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w wieżowcu przy ulicy Kossaka w Raciborzu. Ulica Kossaka to część kameralnego raciborskiego osiedla bardzo lubianego przez mieszkańców. I nie ma się co dziwić. Leży blisko centrum i mamy tu wszystko …

Rarytas dla firmy lub pięcioosobowej rodziny… REZERWACJA Read More »

63 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka
63 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka

Nie często się zdarza, aby do oferty naszej firmy wpadało nam trzypokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta. Wiemy, że są amatorzy takich nieruchomości, gdyż pojawiają się one w sprzedaży niezwykle rzadko. A poza tym mamy tu świetną lokalizację, korzystny układ mieszkania i bardzo dobrą cenę.

62 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka
62 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka