Mieszkania | Wojciech Nieruchomości

Prezentujemy Państwu luksusowe mieszkanie usytuowane przy ul. Długiej, zaledwie 150 m od raciborskiego rynku.

Jest idealne zarówno dla singla, pary jak i kobiety (lub mężczyzny) z dzieckiem. Wszędzie bliziutko – od sklepów spożywczych, po instytucje publiczne.

To niewątpliwie wygodne mieszkanie ma powierzchnię 30 m2. Składa się z dwóch pokoi i mieści się na 3 piętrze.

W jego skład wchodzi :

30 m² 2 pokoi/pokoje 1 łazienka
30 m² 2 pokoi/pokoje 1 łazienka

„Znowu TA podwyżka czynszu…”

W ostatnim czasie ręce mogły opaść niejednemu posiadaczowi mieszkania własnościowego lub spółdzielczego. Nie dość, że od początku roku „podskoczyły” koszty wywozu śmieci, to cały czas drożeją koszty zużycia wody, podgrzania wody czy centralnego ogrzewania. Obserwując panujące trendy…przyszłość wcale nie wygląda lepiej.

54.8 m² 2 pokoi/pokoje 2 łazienki
54.8 m² 2 pokoi/pokoje 2 łazienki

Tania w utrzymaniu kawalerka w centrum

Prezentujemy kameralne mieszkanie w ścisłym centrum Raciborza przy ul. Bankowej. Idealne dla osób starszych, samotnych lub dla pracowników. Ulica Bankowa sąsiaduje z ulicą Długą – stąd piechotą dotrzeć można we wszystkie ważne miejsca – do sklepu, banku, do urzędu, apteki.

40.61 m² 1 pokój 1 łazienka
40.61 m² 1 pokój 1 łazienka

Bezczynszowe z ogródkiem poniżej 100 tys. zł!!

W dzisiejszych czasach znaleźć mieszkanie poniżej 100 tys. zł nie jest wcale łatwo…nawet jeśli jest przeznaczone do kapitalnego remontu. Jeśli dodać do tego brak czynszu oraz własny prawie 11 arowy ogródek….robi się ciekawie.

92 m² 4 pokoi/pokoje
92 m² 4 pokoi/pokoje

Dla rodziny….IDEAŁ

Dlaczego?

Lokalizacja – ul. Słowackiego (osiedle strzeżone) – bezpieczeństwo, place zabaw, bliskość sklepów, szkół i przedszkoli – spora oszczędność czasu i pieniędzy

Sąsiedztwo – inne rodziny z dziećmi – Twoje pociechy na wyciągnięcie ręki będą miały rówieśników

Standard – po generalnym remoncie z wyposażeniem – nie wymaga nakładów inwestycyjnych….no chyba, że zechcesz zmienić kolorystykę….

Cena – w czasach deficytu ekip remontowych oraz tego typu mieszkań – na Twoim miejscu nawet bym się nie zastanawiał.

Dzięki prowadzeniu przez nas jedynej w powiecie raciborskim Autoryzowanej Placówki Partnerskiej firmy Tauron, przepisanie liczników załatwisz z nami na miejscu. A dzięki posiadaniu własnej Agencji Bankowej Pekao S.A., możesz tą nieruchomość nabyć w kredycie hipotecznym już za 741,86 zł miesięcznie. Więc gdybyś myślał/a o kupnie tej nieruchomości – kompleksowo obsłużymy Cię w jednym miejscu – Punkt OPAWSKA 72A w Raciborzu.

Ulicy Słowackiego nie trzeba zbytnio raciborzanom przedstawiać – ścisłe centrum – dużo zieleni wokół. Sklepy, szkoły, przedszkola na wyciągnięcie reki. Droga do pobliskich szkół zajmuje 5 minut piechotą. Ponadto nieopodal przychodnia zdrowia. Jeśli jesteś nawet niezmotoryzowanym rodzicem – tutaj świetnie się odnajdziesz.

58 m² 3 pokoi/pokoje 1 łazienka
58 m² 3 pokoi/pokoje 1 łazienka