Komercyjne | Wojciech Nieruchomości

* w świetnej lokalizacji,

* tani w utrzymaniu,

* z meblami,

* gotowy – do rozpoczęcia prowadzenia działalności od zaraz.

10 m²
10 m²

Taki towar to rzadkość!

350 m² 2 łazienek/-ki
350 m² 2 łazienek/-ki

Nieruchomość o której mowa usytuowana jest zaledwie 50 metrów od raciborskiego rynku. Lokal wkomponowany jest wśród innych sąsiadujących z nim lokali. Łatwy dojazd, parking czy biznesowe sąsiedztwo to tylko nieliczne atuty prezentowanej nieruchomości.

85 m² 1 łazienka
85 m² 1 łazienka

Szukasz atrakcyjnej powierzchni handlowo-usługowej dla swojego biznesu?

48 m²
48 m²

Te niespokojne czasy w których przyszło nam żyć pewnie niejednego z nas doprowadziły do wielu zaskakujących przemyśleń. Myślimy jak ma wyglądać nasza przyszłość…Szukamy rozwiązań na lepsze jutro. Niejednokrotnie zadajemy sobie pytanie – co by tu zrobić żeby zwolnić, odpocząć? Zwolnić ale zarazem zająć się czymś co zagwarantuje, a może nie zagwarantuje, a może raczej pozwoli nam patrzeć w przyszłość z w miarę względnym spokojem i pewnością o nasz byt. Zadajemy sobie pytanie – czy istnieje sposób, pewien rodzaj działania który zapewniłby nam swego rodzaju emeryturę? I chyba odpowiedzią na te pytania może być zakup właśnie tej nieruchomości. Brzmi zbyt pięknie? Niemal jak niemożliwe? Hmm… możliwe! Więc przyjrzyjmy się wspólnie tej nieruchomości. A raczej temu co stanowi swoisty sposób, pomysł na dalsze życie 🙂

202 m² 7 pokoje/-i 6 łazienek/-ki
202 m² 7 pokoje/-i 6 łazienek/-ki

Można tu prowadzić działalność gospodarczą na 40 % powierzchni nieruchomości.

Po wejściu do domu od razu nasunęła nam się myśl (a w zasadzie dwie myśli)– „Tu mogą zamieszkać dwie rodziny… oraz – To jest dobre miejsce na biznes”. I rzeczywiście – centrum miasta, a co za tym idzie wygoda, spore dwa piętra do własnego zaaranżowania (plus spore, klimatyczne poddasze) i przeurocza działka znajdująca się z tyłu budynku.

174 m² 6 pokoje/-i 2 łazienek/-ki
174 m² 6 pokoje/-i 2 łazienek/-ki

Oferujemy Państwu na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 118 m2. Znajduje się on w Krzyżanowicach. Bliskość drogi krajowej łączącej Racibórz z Czechami jest jego główną zaletą – jeśli chodzi o lokalizację.

118 m² 4 pokoje/-i 1 łazienka
118 m² 4 pokoje/-i 1 łazienka

Główna ulica Raciborza – ul. Opawska to siedziba oferowanej nieruchomości.

Ruch pieszy i samochodowy jest tu mocno natężony. To oczywiście główna zaleta tej nieruchomości gdyż reklama biznesu „robi się sama”.

42 m² 1 łazienka
42 m² 1 łazienka

Nie ma w Raciborzu innej alternatywy dla tego niewielkiego lokalu użytkowego, świetnego na początek biznesu, który znajdowałby się w miejscu gwarantującym stały dopływ klientów. Ulica Ocicka – w sąsiedztwie licznych mieszkańców – biznes kręci się tutaj świetnie. Z powodów osobistych właściciel zdecydował się na sprzedaż. Dzięki temu ktoś z Państwa ma okazję nabyć tę ciekawą nieruchomość. Lokal usytuowany …

Boo! Cena… cena… cena! Read More »

38 m² 2 łazienek/-ki
38 m² 2 łazienek/-ki