Komercyjne | Wojciech Nieruchomości

Oferujemy Państwu na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 118 m2. Znajduje się on w Krzyżanowicach. Bliskość drogi krajowej łączącej Racibórz z Czechami jest jego główną zaletą – jeśli chodzi o lokalizację.

118 m² 4 pokoje/-i 1 łazienka
118 m² 4 pokoje/-i 1 łazienka

Twój biznes przy rynku! Gdzie nie rozpocząć biznesu jak nie przy rynku? No właśnie! Prezentujemy Państwu lokal użytkowy usytuowany 50 metrów od raciborskiego rynku. Takie właśnie położenie lokalu z całą pewnością wpływa na szybki napływ klienta i zapewnia rozpoznawalność firmy. Atutem tu jest duża witryna wystawowa, która zapewnia dobrą nośność przekazów reklamowych oraz fakt, że …

Twój biznes przy rynku! Read More »

41 m² 1 łazienka
41 m² 1 łazienka

10/10 !!! 4,800.00 PLN

10/10 !!!

4,800.00 PLN

Prezentujemy Państwu nowy, 55-cio metrowy lokal użytkowy usytuowany w centrum Raciborza przy ulicy Opawskiej. Liczne biznesowe sąsiedztwo, tj. Wojciech Nieruchomości, Tauron, Bank Pekao S.A., Rossman, Biedronka, Pepco, Cafe Migawka, Salon Eko-okien, Netto, Agencja PZU i wiele innych firm powoduje, że jest to najlepsze biznesowe miejsce w Raciborzu. I nie ma tu nic z przesady… Tu Twój biznes będzie się miał lepiej niż na rynku. Główna ulica Raciborza, osiedla, instytucje, liczne parkingi dla klientów, a dodatkowo ruchliwe przejście dla pieszych przed samym lokalem powodują, że lokal szybko będzie zauważony przez każdego mieszkańca powiatu raciborskiego. Warto tu podkreślić sąsiedztwo bezpośredniego sąsiada „Taurona”. Bliskość tej placówki powoduje, iż zjeżdżają się do niej klienci z całego regionu, gdyż jest ona jedyną taką w powiecie. A co za tym idzie – klienci będą „wpadać” na Twój biznes!

54 m² 1 łazienka
54 m² 1 łazienka

Główna ulica Raciborza – ul. Opawska to siedziba oferowanej nieruchomości.

Ruch pieszy i samochodowy jest tu mocno natężony. To oczywiście główna zaleta tej nieruchomości gdyż reklama biznesu „robi się sama”.

42 m² 1 łazienka
42 m² 1 łazienka

Nie ma w Raciborzu innej alternatywy dla tego niewielkiego lokalu użytkowego, świetnego na początek biznesu, który znajdowałby się w miejscu gwarantującym stały dopływ klientów. Ulica Ocicka – w sąsiedztwie licznych mieszkańców – biznes kręci się tutaj świetnie. Z powodów osobistych właściciel zdecydował się na sprzedaż. Dzięki temu ktoś z Państwa ma okazję nabyć tę ciekawą nieruchomość. Lokal usytuowany …

Boo! Cena… cena… cena! Read More »

38 m² 2 łazienek/-ki
38 m² 2 łazienek/-ki

Prezentujemy Państwu do wynajęcia nowoczesną halę handlowo-usługową o powierzchni ok. 300 m2. To idealna powierzchnia do wynajęcia dla inwestora, który ma już rozkręcony swój biznes i chce poszerzyć zakres swojej działalności.

300 m²
300 m²