Komercyjne | Wojciech Nieruchomości

Rozwojowy, zarabiający salon na sprzedaż Branża wellness przechodzi dzisiaj intensywny rozwój, a wygląd zewnętrzny jest ważny dla coraz większej liczby osób. W końcu „jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Inwestycja we wszelkiego rodzaju działalność zajmującą się poprawą wyglądu zewnętrznego przeżywa rozkwit. Jeśli szukasz dochodowej możliwości inwestycyjnej w branży wellness, niniejsza oferta Cię zainteresuje. Na sprzedaż w Raciborzu …

Rozwojowy, zarabiający salon na sprzedaż Read More »

101 m²
101 m²

Szukasz lokalu do wynajęcia w centrum Raciborza o dużej powierzchni?

150 m² 1 łazienka
150 m² 1 łazienka

Gdybym miała rozpocząć swoją działalność…

…to pomyślałabym o tym 75 metrowym lokalu użytkowym położonym w Raciborzu przy ulicy Reymonta.

75 m² 1 łazienka
75 m² 1 łazienka

Prezentujemy Państwu do wynajęcia nowoczesną halę handlowo-usługową o powierzchni ok. 300 m2. To idealna powierzchnia do wynajęcia dla inwestora, który ma już rozkręcony swój biznes i chce poszerzyć zakres swojej działalności.

300 m²
300 m²

Biznes w środku miasta… lub wejdź i mieszkaj inaczej!   Jeśli szukasz nietuzinkowego, własnego M, ta oferta jest dla ciebie. Przyjdź, zobacz i zaadresuj właśnie TU swoje marzenia. Blisko 100 metrów kwadratowych (95,33 mkw pow.) o niebanalnym wystroju i kształcie w samym środku miasta. Rzut kamieniem to określenie które najtrafniej charakteryzuje lokalizacje tej nieruchomości. Szkoły, …

Biznes w środku miasta… lub wejdź i mieszkaj inaczej! Read More »

100 m² 3 pokoje/-i 2 łazienek/-ki
100 m² 3 pokoje/-i 2 łazienek/-ki

150m od centrum Raciborza. 
Możliwość wynajęcia całego budynku lub części (podział na moduły: biura, handel, usługi, magazyn) o różnych powierzchniach.

500 m² 3 łazienek/-ki
500 m² 3 łazienek/-ki

Tak, są takie miejsca w Raciborzu… Mało tego… taką powierzchnię można wynająć w samym centrum Raciborza!

300 m² 2 łazienek/-ki
300 m² 2 łazienek/-ki

Szukasz lokalu do wynajęcia w centrum Raciborza o dużej powierzchni?

Ten lokal jest dla Ciebie! 150 m otwartej przestrzeni tylko 150 metrów od raciborskiego rynku.

150 m² 1 łazienka
150 m² 1 łazienka

Szukasz lokalu do wynajęcia w centrum Raciborza o niedużej powierzchni?

Ten lokal jest dla Ciebie! 30 m2 powierzchni na parterze czeka.

Prezentujemy Państwu 30 metrowy lokal handlowo/usługowo/biurowy zlokalizowany samym Centrum Raciborza (150 m od Rynku).

30 m² 1 łazienka
30 m² 1 łazienka

Emerytura, lokata kapitału… a może dobry biznes…

Chyba każde z powyższych stwierdzeń pasuje do tej nieruchomości. Jednak najbardziej trafnym wydaje się być stwierdzenie – „Na sprzedaż gotowy produkt”. I obojętnie którym by się stwierdzeniem kierować myśląc o kupnie tej nieruchomości, jedno jest pewne – jest to przemyślany, dobrze rozkręcony biznes i ma potencjał na generowanie niemałego dochodu. Od momentu otwarcia obłożenie znacząco się powiększało aby po 3 miesiącach od otwarcia doszło do 95%. Na wynik składa się również około 8-10 zabiegów tygodniowo w Strefie Spa (średnio 120 – 130 zł za zabieg).  Cena za nocleg w pokoju 2-osobowym to 148 zł, a 113 zł za nocleg w pokoju 1-osobowym. Są to najniższe ceny za nocleg w obiektach noclegowych o takim standardzie w Raciborzu, co stawia właściciela w komfortowej sytuacji przy ewentualnch spekulacjach cenowych. Łatwo więc można wyliczyć miesięczne możliwości Kaktusa. Poza tym warto też nadmienić, że od otwarcia do dziś wypracowaliśmy bardzo dobry wynik na portalu oceniający naszą pracę na 9,4 pkt w 10 stopniowej skali.