Domy | Wojciech Nieruchomości

120 tys. zł to dla Ciebie za dużo? Nic na siłę

Pieniądz jest dzisiaj środkiem wymiany. Barteru nie ma – i dobrze. Dotyczy to także, a może zwłaszcza, nieruchomości. Kupujemy je za pieniądze. Gotówkę lub źródła kredytowo-pożyczkowe. Innych możliwości w przypadku osób indywidualnych nie ma. Co więcej, dzisiaj – kiedy to ceny mieszkań znacząco wzrosły – nabywanie tego typu domków z rynku wtórnego jest rozsądnym rozwiązaniem. Tym bardziej, że coraz większa grupa osób posiada przecież doświadczenie budowlane – czy to z Austrii, czy to z Niemiec. Jedni stawiali farmy wiatrowe, inni budowali wieżowce….czy wobec tego remont oferowanego budynku, będzie problemem? To oczywiście pytanie retoryczne. „A jeśli mam tylko 100 tys. zł”? Broń Boże nie zmuszamy do kupowania tego domu na siłę.

113 m² 4 pokoi/pokoje 1 łazienka
113 m² 4 pokoi/pokoje 1 łazienka

Za taką lokalizację i standard trzeba zapłacić…

Ulica Gadego w Raciborzu – bezsprzecznie jest to prestiżowa okolica z sąsiedztwem „na poziomie”, gdzie mieszka się wyśmienicie. Sporo osób chciałoby tutaj się osiedlić, a podaż domów jednorodzinnych jest w tej okolicy mocno ograniczona. Przyjazny, sąsiedzki klimat, media miejskie, lokalizacja sprawia, że jest to swoista oaza w mieście. Tym bardziej przykuwa uwagę oferta, którą prezentujemy.

539 m²
539 m²

Przytulny domek na wsi 2,900,000.00 PLN

Przytulny domek na wsi

2,900,000.00 PLN

„Przytulny domek na wsi“

 Przytulny? Ale jak to? To tylko pewna ironia, dla przykucia uwagi. Taka nieruchomość na raciborskim rynku nieruchomości trafia się raz na kilkanaście lat, o ile w ogóle. Jak widzicie Państwo, nam się trafiła.

280 m² 5 pokoi/pokoje 1 łazienka
280 m² 5 pokoi/pokoje 1 łazienka

„Rynek zwariował” 165,000.00 PLN

„Rynek zwariował”

165,000.00 PLN

„Rynek zwariował”

„Dlaczego zwariował?” – zapytasz. Odpowiadam: „Jeśli domy z niemałym kawałkiem własnej działki w zacisznym położeniu sprzedawane są w cenie mieszkania 2-pokojwego w bloku? Jak inaczej nazwać taką sytuację?” Ale… w czasach, gdy nabywcy mieszkań ponoszą niemałe koszty za „własny kąt” w mieście, Ty możesz dla odmiany nabyć przyjemnie położony dom w korzystnych pieniądzach.

150 m² 6 pokoi/pokoje 1 łazienka
150 m² 6 pokoi/pokoje 1 łazienka

Tutaj nigdy nie wstaniesz z łóżka lewą nogą

Jest niedzielny, wiosenny poranek. Leżysz w łóżku. Do Twoich uszu dociera śpiew ptaków. Promienie słońca wpadają przez zasłony do Twojego pokoju, muskając Cię leniwie po twarzy. Wstajesz, otwierasz okno i czujesz orzeźwiający zapach lasu. Trawa wciąż pokryta jest rosą, a Ty już wiesz, że zaczął się kolejny wspaniały dzień.

160 m² 7 pokoi/pokoje 2 łazienki
160 m² 7 pokoi/pokoje 2 łazienki

Dom na Twoją kieszeń 296,000.00 PLN

Dom na Twoją kieszeń

296,000.00 PLN

Dom na Twoją kieszeń

Dzięki prowadzeniu przez nas jedynej w powiecie raciborskim Autoryzowanej Placówki Partnerskiej firmy Tauron, przepisanie liczników załatwisz z nami na miejscu. A dzięki posiadaniu własnej Agencji Bankowej Pekao S.A., możesz tą nieruchomość nabyć już za 1329,19 zł miesięcznie. Więc gdybyś myślał/a o kupnie tej nieruchomości – kompleksowo obsłużymy Cię w jednym miejscu – Punkt OPAWSKA 72A w Raciborzu.

180 m² 6 pokoi/pokoje 2 łazienki
180 m² 6 pokoi/pokoje 2 łazienki

550 m2 zabudowań z możliwościami

Dzięki prowadzeniu przez nas jedynej w powiecie raciborskim Autoryzowanej Placówki Partnerskiej firmy Tauron, przepisanie liczników załatwisz z nami na miejscu. A dzięki posiadaniu własnej Agencji Bankowej Pekao S.A., możesz tą nieruchomość nabyć już za 2796,24 zł miesięcznie. Więc gdybyś myślał/a o kupnie tej nieruchomości – kompleksowo obsłużymy Cię w jednym miejscu – Punkt OPAWSKA 72A w Raciborzu

330 m²
330 m²

Jedyna taka rezydencja w Raciborzu

Jedyna z kilku powodów:

– lokalizacja – oaza spokoju i zieleni 2 km od raciborskiego rynku,

– działka – 10 arowa gwarantująca intymność

– powierzchnia rezydencji – ponad 350 m2

– wysoki standard wnętrza…

353 m²
353 m²