Domy | Wojciech Nieruchomości

Żyj tak jak lubisz! 338,000.00 PLN

Żyj tak jak lubisz!

338,000.00 PLN

Dla szukających własnego, spokojnego miejsca pod miastem… mamy coś ciekawego 🙂

120 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka
120 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka

Zamieszkaj nowocześnie! 899,000.00 PLN

Zamieszkaj nowocześnie!

899,000.00 PLN

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość. I jest ona wyjątkowa pod wieloma względami. Po pierwsze znajduje się ona w bardzo dobrej lokalizacji – Racibórz – Miedonia. Usytuowana jest na ładnej 950 metrowej działce oraz, a może przede wszystkim sam dom i stan jego wykończenia są naprawdę wyjątkowe.

142 m² 4 pokoje/-i 1 łazienka
142 m² 4 pokoje/-i 1 łazienka

Przede wszystkim lokalizacja – tak ! Prezentowany dom położony jest na bardzo urokliwej działce w Raszczycach. Raszczyce to miejscowość ciesząca się sporym zainteresowaniem zarówno przez Raciborzan jak i Rybniczan. I nie ma się temu co dziwić. Od Raciborza dzieli ja zaledwie 10 km a do Rybnika dojedziemy w 20 min. Trzeba tu jednak zaznaczyć, że Raszczyce leżą w powiecie Rybnickim. Zielone pola, pagórkowata okolica i wszędobylskie lasy czynią tą miejscowość naprawdę wyjątkową. A w niedalekiej odległości od domu znajdziemy przedszkole, szkołę podstawowa, kościół, bank, sklepy spożywcze, salon fryzjerski, a także przystanek autobusowy.
Samo sąsiedztwo domu to luźna zabudowa domów jednorodzinnych. Jest tu czysto, zielono i schludnie.

160 m² 4 pokoje/-i 1 łazienka
160 m² 4 pokoje/-i 1 łazienka

Okazja! Tak!

Mamy dla Państwa świetny dom na start! Takich nieruchomości jest na lekarstwo… a że do tego z piękną, dużą działką… jest o czym myśleć.

90 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
90 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Prezentujemy Państwu bardzo ładny do położony w miejscowości Międzyrzecze. Jest to niewielka, urokliwa miejscowość położona pomiędzy Oświęcimiem, Tychami i Pszczyną. I właśnie to z tego powodu żyje się tu bardzo wygodnie. Spokojnie, zielono i cicho, a jednocześnie blisko niewielkich miast. Beskid który jest częściom tutejszego krajobrazu oddalony jest niespełna godzinę samochodem, a w stolicy województwa Katowicach znajdziemy się zaledwie do 30 minut. W samej miejscowości Międzyrzecze znajdziemy sklep spożywczy, szkołę, kościół oraz przystanek autobusowy.

148 m² 4 pokoje/-i 2 łazienek/-ki
148 m² 4 pokoje/-i 2 łazienek/-ki

Okazja! Świetny dom na start! Wyremontuj i mieszkaj jak chcesz. Takich nieruchomości jest niewiele… i do tego z dużą działką. Dom z powodów osobistych właścicieli jest sprzedawany w trakcie remontu…Tak więc po kolei…

134 m² 5 pokoje/-i
134 m² 5 pokoje/-i

I nie dość, że z charakterem to jeszcze z basenem! OLE!

I o takim układzie domu, że może być i dla dwóch rodzin! OLE!

Hola!

220 m² 6 pokoje/-i 3 łazienek/-ki
220 m² 6 pokoje/-i 3 łazienek/-ki

No tak… Ale fajnie żeby to był taki konkrety dom. Najlepiej… po remoncie. Dobrze wykończony, do wprowadzenia… tak, aby nie trzeba w nim było nic remontować… hmmm… Dobrze żeby to był dom zadbany, funkcjonalny z dużym ogrodem… a najlepiej z kawałkiem własnego lasu… O!

160 m² 6 pokoje/-i 1 łazienka
160 m² 6 pokoje/-i 1 łazienka

Przepiękna działka, solidne wykończenia, funkcjonalne i przemyślane pomieszczenia sprawią, że nowy nabywca poczuje się tu… inaczej, wyjątkowo.

188 m² 7 pokoje/-i 3 łazienek/-ki
188 m² 7 pokoje/-i 3 łazienek/-ki

Gdy weszliśmy do tego domu to od razu nasunęła nam się myśl – „Tu mogą zamieszkać dwie rodziny… ”I rzeczywiście – centrum miasta, a co za tym idzie wygoda, spore dwa piętra do własnego zaaranżowania (plus spore, klimatyczne poddasze) i przeurocza działka znajdująca się z tyłu budynku co sprzyja zamieszkaniu tu dwóch rodzin.

174 m² 6 pokoje/-i 2 łazienek/-ki
174 m² 6 pokoje/-i 2 łazienek/-ki