Twój Biznes!!! 2,200.00 PLN

Twój Biznes!!!

2,200.00 PLN

Twój Biznes!!! Nieruchomość, którą Państwu prezentujemy usytuowana jest na parterze przy ulicy Częstochowskiej w Raciborzu. Jest to ruchliwa i dobrze rozwinięta część Raciborza. Łatwo tu trafić, a przed lokalem mamy liczne miejsca parkingowe. I co my tu mamy… – Biedronka, Lidl, Społem – 100 m od nieruchomości – DOBRY PRZEPŁYW KLIENTÓW, – stacja benzynowa Shell …

Twój Biznes!!! Read More »

57 m² 1 pokój 2 łazienek/-ki
57 m² 1 pokój 2 łazienek/-ki

Nieruchomość którą Państwu prezentujemy usytuowana jest na parterze przy ulicy Opawskiej 72 A w Raciborzu. Jest to główna ulica Raciborza. Tu biznes dosłownie kwitnie. W promieniu 50 metrów znajdziemy m.in. Rossman, Biedronkę, Punkt Tauronu, biuro nieruchomości, agencję ubezpieczeniową, kawiarnię i wiele innych sklepów. Poza tym lokal leży bezpośrednio przy przejściu dla pieszych ( które są często uczęszczane) co na pewno ma wpływ na zauważalność lokalu. Wokół mamy liczne osiedla mieszkalne oraz szkoły.

54 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
54 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Ten rzadki towar jakim jest ta nieruchomość usytuowana jest zaledwie 150 metrów od raciborskiego rynku przy ulicy Solnej. Położony jest na parterze. Łatwy dojazd, parking czy biznesowe sąsiedztwo to tylko nieliczne atuty prezentowanej nieruchomości.

76 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka
76 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka