No bo któż by nie chciał mieć pięknego, funkcjonalnego, dwupokojowego mieszkania w kamienicy przy rynku?

56 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
56 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

SINGIEL/PARA? BINGO! 1,600.00 PLN

SINGIEL/PARA? BINGO!

1,600.00 PLN

Prezentujemy Państwu bardzo przytulne mieszkanko do wynajęcia. Znajduje się ono na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Lotniczej w Raciborzu.

45 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
45 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego położonego w Raciborzu przy ulicy Waryńskiego. Miejscowym tej lokalizacji zbytnio nie trzeba przedstawiać… ale dla przyjezdnych – ul. Waryńskiego leży na „plecach” ulicy Opawskiej, a ta to główna ulica Raciborza. Poza tym jest tu czysto, spokojnie i zielono, gdyż mieszkanie leży dosłownie 100 metrów od przepięknego Parku Roth. Poza uroczym stawem i ścieżkami pieszymi jest tu również siłownia na świeżym powietrzu, plac zabaw oraz muszla koncertowa, często goszcząca artystów w okresie letnim… uff… brzmi zachęcająco, prawda? No i wszystko jest tu pod ręką. W pobliżu są liczne markety spożywcze, apteki, szkoły, przedszkola oraz parkingi. Do wszystkich publicznych instytucji czy rynku dojdziemy w 10 minut. Tu się żyje po prostu wygodnie!

54 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka
54 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka

Nowa niższa cena … 323,000.00 PLN

Nowa niższa cena …

323,000.00 PLN

…a jak!

Nieruchomość w samym centrum miasta. Wygodne drugie piętro. Mieszkanie w pełni wyposażone. 47 metrów funkcjonalnej i słonecznej przestrzeni…

47 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
47 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

To przyjemność prezentować nieruchomość, która nie ma sobie nic do zarzucenia…

50 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
50 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Nie często się zdarza aby do oferty naszej firmy wpadało nam mieszkanie przy rynku…
Wiemy, że są amatorzy takich mieszkań, gdyż pojawiają się one w ofercie sprzedaży niezwykle rzadko. A my – mamy je!

48 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
48 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Prezentowana nieruchomość położona jest przy ulicy Czarnieckiego w Gliwicach. Miejscowi doskonale znają tą lokalizacje. Ale dla przyjezdnych… Ulica Czarnieckiego jest znaną i lubiana ulicą przez gliwiczan. Jest tu zielono, spokojnie, a zarazem blisko do centrum – 15 minut pieszo. A poza tym wszystko jest tu pod ręką. Są tu szkoły, przedszkola, liczne sklepy. Jest park, kościół oraz przystanek autobusowy. Tu żyje się po prostu wygodnie!

37 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
37 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka