Oferujemy Państwu bardzo ciekawą nieruchomość z dużymi możliwościami.   Mówiąc o jej możliwościach mamy tu na uwadze: – hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 1000 m2, – wystarczająco miejsca, aby załadować i wyładować TiRa, – zaplecze socjalne dla pracowników.   I do tego stawka 5 zł/m2!!! Pamiętajmy, że mówimy tu o hali z przeznaczeniem pod …

1000 m2 powierzchni  – to rzadkość w Raciborzu! Read More »

1000 m² 4 łóżek 2 kąpieli
1000 m² 4 łóżek 2 kąpieli

Spójrzmy prawdzie w oczy…obecna sytuacja wywołana epidemią, prędzej czy później przełoży się na zwolnienia, spadek dochodów ludności oraz konieczność zaciskania pasa. Wiem, że to kiepska perspektywa, ale z drugiej strony zbawienna właśnie dla drobnych rzemieślników.

Na przykład szewc, krawiec, krawcowa, fachowiec od sprzętu RTV, czy drobny serwis komputerowy – te wszystkie branże odżywają właśnie w kryzysowych czasach. No, bo przecież duuużo taniej jest coś naprawić niż kupować nowe. Wiemy o co chodzi.

Mamy do wynajęcia dwie, sąsiadujące ze sobą działki inwestycyjne położone w centrum Raciborza, bezpośrednio przy drodze tranzytowej Chałupki-Rybnik, przy ul. Łąkowej. Jest to łatwo odnajdowalna lokalizacja, w której występuje duże natężenie ruchu samochodowego. Na pewno ruch ten się zwiększy, gdyż rozpoczęła się budowa po drugiej stronie ulicy osiedla mieszkaniowego na 240 lokali. W sumie osiedle będzie mogło pomieścić nawet 1000 mieszkańców. W związku z tym – stały dopływ klientów jest gwarantowany.