Aktualna Oferta | Wojciech Nieruchomości

Emerytura, lokata kapitału… a może dobry biznes…

Chyba każde z powyższych stwierdzeń pasuje do tej nieruchomości. Jednak najbardziej trafnym wydaje się być stwierdzenie – „Na sprzedaż gotowy produkt”. I obojętnie którym by się stwierdzeniem kierować myśląc o kupnie tej nieruchomości, jedno jest pewne – jest to przemyślany, dobrze rozkręcony biznes i ma potencjał na generowanie niemałego dochodu. Od momentu otwarcia obłożenie znacząco się powiększało aby po 3 miesiącach od otwarcia doszło do 95%. Na wynik składa się również około 8-10 zabiegów tygodniowo w Strefie Spa (średnio 120 – 130 zł za zabieg).  Cena za nocleg w pokoju 2-osobowym to 148 zł, a 113 zł za nocleg w pokoju 1-osobowym. Są to najniższe ceny za nocleg w obiektach noclegowych o takim standardzie w Raciborzu, co stawia właściciela w komfortowej sytuacji przy ewentualnch spekulacjach cenowych. Łatwo więc można wyliczyć miesięczne możliwości Kaktusa. Poza tym warto też nadmienić, że od otwarcia do dziś wypracowaliśmy bardzo dobry wynik na portalu oceniający naszą pracę na 9,4 pkt w 10 stopniowej skali.

Spójrzmy prawdzie w oczy…obecna sytuacja wywołana epidemią, prędzej czy później przełoży się na zwolnienia, spadek dochodów ludności oraz konieczność zaciskania pasa. Wiem, że to kiepska perspektywa, ale z drugiej strony zbawienna właśnie dla drobnych rzemieślników.

Na przykład szewc, krawiec, krawcowa, fachowiec od sprzętu RTV, czy drobny serwis komputerowy – te wszystkie branże odżywają właśnie w kryzysowych czasach. No, bo przecież duuużo taniej jest coś naprawić niż kupować nowe. Wiemy o co chodzi.

Za taką lokalizację i standard trzeba zapłacić…

Ulica Gadego w Raciborzu – bezsprzecznie jest to prestiżowa okolica z sąsiedztwem „na poziomie”, gdzie mieszka się wyśmienicie. Sporo osób chciałoby tutaj się osiedlić, a podaż domów jednorodzinnych jest w tej okolicy mocno ograniczona. Przyjazny, sąsiedzki klimat, media miejskie, lokalizacja sprawia, że jest to swoista oaza w mieście. Tym bardziej przykuwa uwagę oferta, którą prezentujemy.

539 m²
539 m²

Przytulny domek na wsi 2,900,000.00 PLN

Przytulny domek na wsi

2,900,000.00 PLN

„Przytulny domek na wsi“

 Przytulny? Ale jak to? To tylko pewna ironia, dla przykucia uwagi. Taka nieruchomość na raciborskim rynku nieruchomości trafia się raz na kilkanaście lat, o ile w ogóle. Jak widzicie Państwo, nam się trafiła.

280 m² 5 pokoje/-i 1 łazienka
280 m² 5 pokoje/-i 1 łazienka

Twój dom bym tutaj widział

Gorzyczki – kameralna miejscowość w gminie Gorzyce, w sąsiedztwie autostrady A1. Piękne tereny, czyste powietrze, luźna zabudowa jednorodzinna. Wspaniałe sąsiedztwo. Mieszka się tutaj pierwszorzędnie. Bliskość wjazdu na autostradę sprawiła, że walory tej miejscowości docenia coraz więcej mieszkańców Aglomeracji Śląskiej – Gliwic czy Katowic. Korzystne ceny działek budowlanych w porównaniu do cen w aglomeracji, dodatkowo napędzają popyt w tym rejonie. Tym bardziej, że dojazd autostradą z Gorzyczek do Gliwic zajmuje około 30 min. Warto więc pomyśleć nad osiedleniem się w przyjaznym klimacie, zdala od wielkomiejskiego zgiełku, jednocześnie nie rezygnować z kontaktu z, tętniącym życiem, miastem. Dlatego też…właśnie Twój dom bym tutaj widział.

„Wschód“ na śniadanie, „Zachód“ na kolację

Jeśli czytasz te słowa, pragniesz wybudować własny dom. Trafiaszsz na różne oferty działek, jednak nie bez przyczyny jesteś właśnie tutaj. Mamy dla Ciebie wyjątkowe miejsce, położone w taki sposób, aby móc podziwiać wschód słońca pijąc kawę przed pracą, a zachód słońca, jedząc wieczorną kolację. W dodatku budząc się każdego dnia, Twoim oczom ukaże się przepiękny widok lasu – właśnie taki jaki znajduje się na zdjęciach.

Dla szukających zacisza – mamy coś idealnego Masz już dość miejskiego zgiełku? Męczą Cię codzienne korki? Wykańcza Cię niekończące się wąchanie „smrodu” spalin? Myślisz o przeprowadzce na wieś? Mamy coś idealnego dla Ciebie – do tego w rozsądnych pieniądzach – 13zł/m2. Nowa Cerekwia – zaciszna, urokliwa miejscowość w gminie Kietrz, powiecie głubczyckim. Do Raciborza i …

Dla szukających zacisza – mamy coś idealnego Read More »

Ostatnie działki w tym pięknym miejscu Lokalizacja jest jednym z głównych czynników stanowiących o atrakcyjności oferowanych nieruchomości. Dzielnica Racibórz-Ocice – ul. Zakopiańska – to zdecydowanie nietuzinkowe położenie o nienagannym sąsiedztwie. Mieszkają tutaj wpływowi raciborzanie, a okolica jest estetyczna i zadbana. Dojazd do centrum nie stanowi problemu – wystarczy 5 minut jazdy samochodem, by dotrzeć do …

Ostatnie działki w tym pięknym miejscu Read More »

Tutaj nigdy nie wstaniesz z łóżka lewą nogą

Jest niedzielny, wiosenny poranek. Leżysz w łóżku. Do Twoich uszu dociera śpiew ptaków. Promienie słońca wpadają przez zasłony do Twojego pokoju, muskając Cię leniwie po twarzy. Wstajesz, otwierasz okno i czujesz orzeźwiający zapach lasu. Trawa wciąż pokryta jest rosą, a Ty już wiesz, że zaczął się kolejny wspaniały dzień.

160 m² 7 pokoje/-i 3 łazienek/-ki
160 m² 7 pokoje/-i 3 łazienek/-ki

550 m2 zabudowań z możliwościami

Dzięki prowadzeniu przez nas jedynej w powiecie raciborskim Autoryzowanej Placówki Partnerskiej firmy Tauron, przepisanie liczników załatwisz z nami na miejscu. A dzięki posiadaniu własnej Agencji Bankowej Pekao S.A., możesz tą nieruchomość nabyć już za 2796,24 zł miesięcznie. Więc gdybyś myślał/a o kupnie tej nieruchomości – kompleksowo obsłużymy Cię w jednym miejscu – Punkt OPAWSKA 72A w Raciborzu

330 m²
330 m²