wyniki-wyszukiwania

SINGIEL/PARA? BINGO! 1,750.00 PLN

SINGIEL/PARA? BINGO!

1,750.00 PLN

To 31 metrowe mieszkanko usytuowane jest w Raciborzu przy ul. Kossaka.

31 m² 1 pokój 1 łazienka
31 m² 1 pokój 1 łazienka

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży pięknej kawalerki znajdującej się przy samym raciborskim rynku.

34 m² 1 pokój 1 łazienka
34 m² 1 pokój 1 łazienka

Las, przestrzeń, spokój i… Sołtys. Tak właśnie można w skrócie scharakteryzować tą przepiękną działkę budowlaną w Szymocicach.

I nie dość, że z charakterem to jeszcze z basenem! OLE!

I o takim układzie domu, że może być i dla dwóch rodzin! OLE!

Hola!

220 m² 6 pokoje/-i 2 łazienek/-ki
220 m² 6 pokoje/-i 2 łazienek/-ki

Miejsce:
– Rynek w 2 minuty – jest!
– Nowe budownictwo – jest!
– Sąsiedztwo wszystkich niezbędnych instytucji – jest!
– Sklepy, szkoły, przedszkola, place zabaw – jest! Znaczy – są 🙂

44 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
44 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Nieruchomość którą Państwu prezentujemy usytuowana jest na parterze przy ulicy Opawskiej 72 A w Raciborzu. Jest to główna ulica Raciborza. Tu biznes dosłownie kwitnie. W promieniu 50 metrów znajdziemy m.in. Rossman, Biedronkę, Punkt Tauronu, biuro nieruchomości, agencję ubezpieczeniową, kawiarnię i wiele innych sklepów. Poza tym lokal leży bezpośrednio przy przejściu dla pieszych ( które są często uczęszczane) co na pewno ma wpływ na zauważalność lokalu. Wokół mamy liczne osiedla mieszkalne oraz szkoły.

54 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
54 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ciekawą nieruchomość. Jest to dom położony w bardzo urokliwej miejscowości jaką jest Lubomia. Lubomia to miejscowość ciesząca się sporym zainteresowaniem zarówno wśród raciborzan jak i wodzisławian. I nie ma się temu co dziwić. Do Raciborza dojedziemy w 15 minut, a w Wodzisławiu Śląskim znajdziemy się zaledwie w 10 minut. Zielone pola, liczne stawy, urokliwa okolica czynią tą miejscowość naprawdę wyjątkową. A w niedalekiej odległości od domu znajdziemy przedszkole, szkołę podstawowa, kościół, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji, sklepy spożywcze, salon fryzjerski, a także przystanek autobusowy.

258 m² 8 pokoje/-i 3 łazienek/-ki
258 m² 8 pokoje/-i 3 łazienek/-ki

Dla singla, dla pary… dla młodego małżeństwa dzieckiem… hmm a nawet dla emeryta czy pary emerytów – to mieszkanie jest bez wątpienia – IDEALNE na wynajem!

34 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
34 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Świetna cena – 10/10!!!

Świetna lokalizacja – 10/10!!!

Świetne trzy pokoje – 10/10!!!

Dla pośrednika czystą przyjemnością jest prezentować taką nieruchomość. Tu zarówno cena, lokalizacja, stan wykończenia jak i wygoda życia nie mają sobie praktycznie nic do zarzucenia.

60 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka
60 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka

Twój Biznes!!! 2,200.00 PLN

Twój Biznes!!!

2,200.00 PLN

Twój Biznes!!! Nieruchomość, którą Państwu prezentujemy usytuowana jest na parterze przy ulicy Częstochowskiej w Raciborzu. Jest to ruchliwa i dobrze rozwinięta część Raciborza. Łatwo tu trafić, a przed lokalem mamy liczne miejsca parkingowe. I co my tu mamy… – Biedronka, Lidl, Społem – 100 m od nieruchomości – DOBRY PRZEPŁYW KLIENTÓW, – stacja benzynowa Shell …

Twój Biznes!!! Read More »

57 m² 1 pokój 2 łazienek/-ki
57 m² 1 pokój 2 łazienek/-ki