wyniki-wyszukiwania

Tu chce się żyć! 218,000.00 PLN

Tu chce się żyć!

218,000.00 PLN

Prezentujemy Państwu przepiękną działkę budowlaną położoną w Raciborzu – dzielnica Brzezie.

Rozwój Twojej firmy? To tu! 1,980,000.00 PLN

Rozwój Twojej firmy? To tu!

1,980,000.00 PLN

Prezentujemy Państwu niezwykle interesującą nieruchomość położoną przy ulicy Starowiejskiej w Raciborzu. Nieruchomość ta interesująca jest z wielu powodów. Po pierwsze położona jest w świetnej lokalizacji. Po drugie, jej specyfika pozwala łączyć w niej różne funkcje biznesowe. No i po trzecie budynki są stosunkowo młodymi budowlami, stąd ich stan i ewentualne wdrożenie swojego biznesu może nastąpić bez większego wkładu finansowego i w dosyć szybkim czasie.

480 m² 9 pokoje/-i 3 łazienek/-ki
480 m² 9 pokoje/-i 3 łazienek/-ki

Prezentowana nieruchomość położona jest przy ulicy Czarnieckiego w Gliwicach. Miejscowi doskonale znają tą lokalizacje. Ale dla przyjezdnych… Ulica Czarnieckiego jest znaną i lubiana ulicą przez gliwiczan. Jest tu zielono, spokojnie, a zarazem blisko do centrum – 15 minut pieszo. A poza tym wszystko jest tu pod ręką. Są tu szkoły, przedszkola, liczne sklepy. Jest park, kościół oraz przystanek autobusowy. Tu żyje się po prostu wygodnie!

37 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
37 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Dla szukających własnego, spokojnego miejsca pod miastem… mamy coś ciekawego 🙂

Fajny dom, fajna działka, świetna cena… no i…lokalizacja.

150 m² 6 pokoje/-i 1 łazienka
150 m² 6 pokoje/-i 1 łazienka

Któż z nas nie marzy o swoim domku w kameralnej miejscowości? W dobrej lokalizacji… z ogródkiem… pod miastem… i najlepiej w przyzwoitych pieniądzach.

156 m² 5 pokoje/-i 2 łazienek/-ki
156 m² 5 pokoje/-i 2 łazienek/-ki

Dla singla, dla pary… dla młodego małżeństwa dzieckiem… hmm a nawet dla emeryta czy pary emerytów – to mieszkanie jest bez wątpienia – IDEALNE na wynajem!

34 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
34 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Któż z nas w dzisiejszych czasach nie marzy o własnym ogródku działkowym…Cisza, spokój, miejsce w którym można napić się kawy…No i najlepiej żeby był wyremontowany…najlepiej na ładnej działce… nooo… i… najlepiej żeby był w nim kominek…O! A my właśnie taki mamy 🙂

45 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
45 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Oferujemy Państwu sprzedaż działki inwestycyjnej położonej w Raciborza przy ul. Gospodarczej. Ta niemała bo 3200 metrowa działka leży w strefie przemysłowej Raciborza bezpośrednio przy obwodnicy. Stąd w łatwy sposób wyjdziemy w stronę Gliwic, Rybnika czy Kędzierzyna-Koźla.

Ten rzadki towar jakim jest prezentowana nieruchomość usytuowany jest zaledwie 150 metrów od raciborskiego rynku – przy ulicy Bankowej.

474 m² 14 pokoje/-i 3 łazienek/-ki
474 m² 14 pokoje/-i 3 łazienek/-ki

Prezentujemy Państwu do sprzedaży ostatnią z 5 działek budowlanych położonych w Raciborzu – dzielnicy Miedonia.