Aktualna Oferta | Wojciech Nieruchomości

Mamy dla Państwa ofertę mieszkania do wynajęcia, znajdującego się w ocieplonym 4  piętrowym bloku przy ulicy Pracy. Raciborzanom tej lokalizacji nie trzeba zbytni zachwalać –  ścisłe centrum, spokój a zarazem bliskość sklepów. Wszystko to powoduje, że ulica Pracy jest bardzo wygodna dla każdego tu mieszkającego. Stąd, dosłownie w 5 min można dotrzeć do każdego miejsca w Raciborzu.

24 m² 1 pokój 1 łazienka
24 m² 1 pokój 1 łazienka

Kawał domu w świetnej lokalizacji! Gdy po raz pierwszy zobaczyliśmy ten dom, od razu nasunęła nam się myśl – „całkiem przyzwoita nieruchomość”. Tym, co na pierwszy rzut oka przykuwa uwagę jest przede wszystkim solidna budowa domu, ale o tym za chwilę. Przede wszystkim dom położony jest w bardzo dobrej lokalizacji, bo w Samborowicach. Wieś położona …

Kawał domu w świetnej lokalizacji! Read More »

116 m² 4 pokoje/-i 2 łazienek/-ki
116 m² 4 pokoje/-i 2 łazienek/-ki

Nie ma w Raciborzu innej alternatywy dla tego niewielkiego lokalu użytkowego, świetnego na początek biznesu, który znajdowałby się w miejscu gwarantującym stały dopływ klientów. Ulica Ocicka – w sąsiedztwie licznych mieszkańców – biznes kręci się tutaj świetnie. Z powodów osobistych właściciel zdecydował się na sprzedaż. Dzięki temu ktoś z Państwa ma okazję nabyć tę ciekawą nieruchomość. Lokal usytuowany …

Boo! Cena… cena… cena! Read More »

38 m² 2 łazienek/-ki
38 m² 2 łazienek/-ki

Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w piętrowej kamienicy przy ul. Ocickiej w Raciborzu.

Ta spokojna ulica jest bardzo dobrze usytuowana. Blisko stąd jest do ośrodka zdrowia, szkoły, przedszkola czy marketu spożywczego. Parking, przystanek autobusowy czy apteki są na wyciągnięcie ręki.

40 m² 2 pokoje/-i
40 m² 2 pokoje/-i

W tym przypadku piękna architektura jest głównym wyróżnikiem oferowanej nieruchomości.

Ale nie tylko…46 arowa działka na której dom się znajduje pozwala przyszłemu właścicielowi na wiele dogodnych aranżacji terenu. A wszystko to w rozsądnej cenie.

237 m² 7 pokoje/-i 2 łazienek/-ki
237 m² 7 pokoje/-i 2 łazienek/-ki

Lokal po generalnym remoncie – nowe instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne. Ogrzewanie gazem – ogrzewanie podłogowe. Lokal jest przygotowany do zamontowania klimatyzacji.

159 m² 2 łazienek/-ki
159 m² 2 łazienek/-ki

Mieszkaj po królewsku! 378,800.00 PLN

Mieszkaj po królewsku!

378,800.00 PLN

Kamienica w której znajduje się mieszkanie pochodzi z 1910 roku. To jeden z nielicznych architektonicznych rodzynków, który zdobi Racibórz w samym jego centrum. Sama ulica Ogrodowa (przy której leży nieruchomość) pomimo, iż znajduje się w centrum jest stosunkowo spokojną i cichą ulicą. Pomimo tego wszędzie stąd jest blisko. Do najbliższej szkoły, przedszkola, apteki, marketu spożywczego, placu zabaw czy rynku dojdziemy pieszo w 5 minut.

107 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka
107 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka

Pod inwestycję lub do wygodnego mieszkania…

Prezentowane mieszkanie położone jest w ścisłym centrum Raciborza przy ulicy Opawskiej.
Znajduje się na drugim piętrze i liczy 28,42 m2.

28 m² 1 pokój 1 łazienka
28 m² 1 pokój 1 łazienka

Szukasz lokalu do wynajęcia w centrum Raciborza o dużej powierzchni?

150 m² 1 łazienka
150 m² 1 łazienka

Jeżeli poszukujesz atrakcyjnej nieruchomości na prowadzenie swojego biznesu to świetnie trafiłeś!

Teren nieruchomości przeznaczony jest właśnie pod zabudowę usługowo- mieszkaniową.

123 m² 3 pokoje/-i 2 łazienek/-ki
123 m² 3 pokoje/-i 2 łazienek/-ki