Aktualna Oferta | Wojciech Nieruchomości

Żyj tak jak lubisz! 338,000.00 PLN

Żyj tak jak lubisz!

338,000.00 PLN

Dla szukających własnego, spokojnego miejsca pod miastem… mamy coś ciekawego 🙂

120 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka
120 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka

Zamieszkaj nowocześnie! 899,000.00 PLN

Zamieszkaj nowocześnie!

899,000.00 PLN

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość. I jest ona wyjątkowa pod wieloma względami. Po pierwsze znajduje się ona w bardzo dobrej lokalizacji – Racibórz – Miedonia. Usytuowana jest na ładnej 950 metrowej działce oraz, a może przede wszystkim sam dom i stan jego wykończenia są naprawdę wyjątkowe.

142 m² 4 pokoje/-i 1 łazienka
142 m² 4 pokoje/-i 1 łazienka

Re…we…la…cja! 343,000.00 PLN

Re…we…la…cja!

343,000.00 PLN

To przyjemność prezentować nieruchomość, która nie ma sobie nic do zarzucenia. Jest po prostu – Rewelacyjna! Tu zarówno lokalizacja, stan wykończenia, cena jak i jakość życia nie mają praktycznie konkurencji.

63 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka
63 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka

W normalnych okolicznościach napisalibyśmy – urokliwe działki… Jednak przestrzeń, lokalizacja względem innych nieruchomości, ich kształt i co najważniejsze cena kierują nami aby scharakteryzować te działki jako – Fantastyczne!

Z wielką satysfakcja prezentujemy Państwu ten rzadko spotykany (jak na raciborskie warunki) produkt.

33 m² 1 pokój 1 łazienka
33 m² 1 pokój 1 łazienka

Prezentujemy Państwu ofertę luksusowego apartamentu do wynajęcia. Znajduje się on na trzecim piętrze przy ulicy Waryńskiego w Raciborzu. Miejscowym tej lokalizacji zbytnio nie trzeba przedstawiać… ale dla przyjezdnych – ul. Waryńskiego to ścisłe centrum Raciborza. Pomimo tego faktu znajduje się on nieco oddalony od głównej ulicy Raciborza – ulicy Opawskiej. Jest tu czysto, zielono i panuje tu względny spokój. Jednocześnie ulica Waryńskiego jest bardzo wygodna. Z jednej strony spokój a z drugiej… stąd dosłownie w 5 min można dotrzeć do każdego miejsca w Raciborzu. Wszystko jest tu pod ręką. W pobliżu są liczne parkingi, markety spożywcze, apteki, szkoły, przedszkola oraz… przepiękny Park im. Miasta Roth. O! A to bez wątpienia spory atut tej nieruchomości.

45 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
45 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Luksus przez duże L! 578,000.00 PLN

Luksus przez duże L!

578,000.00 PLN

Rodzynek, bo tak trzeba nazwać tą nieruchomość jest niemal perfekcyjny!

96 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
96 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Lasy, pola, stawy… 98,000.00 PLN

Lasy, pola, stawy…

98,000.00 PLN

Lasy, pola stawy… brzmi jak fragment z filmu, prawda? No tak. A my tym razem mamy właśnie taką nieruchomość, a konkretnie działkę budowlaną tak właśnie usytuowaną. Są tu lasy, pola…Stawy i jeziora… Jak w filmie. A to w miejscowości Budziska. To niewielka miejscowość oddalona od Kuźni Raciborskiej ok 3 km a od Raciborza ok 15 km. Jest tu spokojnie, zielono, cicho. Czas jakby się zatrzymał…

Przede wszystkim lokalizacja – tak ! Prezentowany dom położony jest na bardzo urokliwej działce w Raszczycach. Raszczyce to miejscowość ciesząca się sporym zainteresowaniem zarówno przez Raciborzan jak i Rybniczan. I nie ma się temu co dziwić. Od Raciborza dzieli ja zaledwie 10 km a do Rybnika dojedziemy w 20 min. Trzeba tu jednak zaznaczyć, że Raszczyce leżą w powiecie Rybnickim. Zielone pola, pagórkowata okolica i wszędobylskie lasy czynią tą miejscowość naprawdę wyjątkową. A w niedalekiej odległości od domu znajdziemy przedszkole, szkołę podstawowa, kościół, bank, sklepy spożywcze, salon fryzjerski, a także przystanek autobusowy.
Samo sąsiedztwo domu to luźna zabudowa domów jednorodzinnych. Jest tu czysto, zielono i schludnie.

160 m² 4 pokoje/-i 1 łazienka
160 m² 4 pokoje/-i 1 łazienka

Takich nieruchomości zbytnio nie trzeba zachwalać, gdyż same w sobie mają wystarczająco dużo „twardych” atutów. W tym przypadku: mieszkanie jest w świetnej lokalizacji, do wynajęcia od zaraz i do tego w bardzo przyzwoitej cenie.

34 m² 1 pokój 1 łazienka
34 m² 1 pokój 1 łazienka