Aktualna Oferta | Wojciech Nieruchomości

Więc przyjrzyjmy się wspólnie tej nieruchomości.
Mieszkanie o którym mowa znajduje się na parterze w dziesięciopiętrowym bloku przy ulicy Katowickiej w Raciborzu. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się liczne markety spożywcze, szkoły, przedszkola. Mamy tu przychodnię zdrowia, akademie fitness, przystanki autobusowe, kościół a nawet stadion. Tu naprawdę żyje się wygonie.

42 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
42 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Zamieszkaj przy parku… 248,000.00 PLN

Zamieszkaj przy parku…

248,000.00 PLN

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego położonego w Raciborzu przy ulicy Waryńskiego. Miejscowym tej lokalizacji zbytnio nie trzeba przedstawiać… ale dla przyjezdnych – ul. Waryńskiego leży na „plecach” ulicy Opawskiej, a ta to główna ulica Raciborza. Jest tu czysto, zielono… a co jest bez wątpienia najważniejszym atutem mieszkania, leży ono dosłownie 100 metrów od przepięknego Parku Roth. Poza uroczym stawem i zielonymi ścieżkami pieszymi jest tu również siłownia na świeżym powietrzu, plac zabaw oraz muszla koncertowa, często goszcząca artystów w okresie letnim… uff… brzmi zachęcająco, prawda? Jest to centrum miasta a mimo tego panuje tu względny spokój. Tu wszystko jest tu pod ręką. W pobliżu są liczne markety spożywcze, apteki, szkoły, przedszkola oraz parkingi. Do wszystkich publicznych instytucji czy rynku dojdziemy w 10 minut. Tu się żyje po prostu wygodnie!

52 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka
52 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka

Jeśli chcesz zamieszkać w samym środku miasta, żyć wygodnie i mieć wszystko pod ręką to dobrze trafiłeś. Prezentowana nieruchomość położona jest przy ulicy Wojska Polskiego w Raciborzu.

55 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka
55 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka

Nie często się zdarza aby do oferty naszej firmy wpadało nam mieszkanie przy rynku…
Wiemy, że są amatorzy takich mieszkań, gdyż pojawiają się one w ofercie sprzedaży niezwykle rzadko. A my – mamy je!

48 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
48 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Oferujemy Państwu sprzedaż działki inwestycyjnej położonej w Raciborza przy ul. Gospodarczej. Ta niemała bo 3200 metrowa działka leży w strefie przemysłowej Raciborza bezpośrednio przy obwodnicy. Stąd w łatwy sposób wyjdziemy w stronę Gliwic, Rybnika czy Kędzierzyna-Koźla.

Ten rzadki towar jakim jest prezentowana nieruchomość usytuowany jest zaledwie 150 metrów od raciborskiego rynku – przy ulicy Bankowej.

474 m² 14 pokoje/-i 3 łazienek/-ki
474 m² 14 pokoje/-i 3 łazienek/-ki

Któż z nas w dzisiejszych czasach nie marzy o własnym ogródku działkowym…Cisza, spokój, miejsce w którym można napić się kawy…No i najlepiej żeby był wyremontowany…najlepiej na ładnej działce… nooo… i… najlepiej żeby był w nim kominek…O! A my właśnie taki mamy 🙂

45 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
45 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Główna atuty mieszkania:
*wygodne 3 pokoje,
*świetna lokalizacja,
*słoneczne,
*funkcjonalny układ mieszkania,
*cena.

56 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka
56 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka

Prezentujemy Państwu do sprzedaży przepiękną działkę rolno-budowlaną położoną w Dzierżysławiu przy ul. Wojska Polskiego. Dzierżysław, to malownicza wieś położona zaraz za Kietrzem z której do Raciborza dojedziemy w 20 minut. Teren jest tu pagórkowaty, a wokół działki znajdują się kameralne tereny zielone.

Dla singla, dla pary… dla młodego małżeństwa dzieckiem… hmm a nawet dla emeryta czy pary emerytów – to mieszkanie jest bez wątpienia – IDEALNE na wynajem!

34 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
34 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka