Aktualna Oferta | Wojciech Nieruchomości

Prezentujemy Państwu luksusowe mieszkanie usytuowane przy ul. Długiej, zaledwie 150 m od raciborskiego rynku.

Jest idealne zarówno dla singla, pary jak i kobiety (lub mężczyzny) z dzieckiem. Wszędzie bliziutko – od sklepów spożywczych, po instytucje publiczne.

To niewątpliwie wygodne mieszkanie ma powierzchnię 30 m2. Składa się z dwóch pokoi i mieści się na 3 piętrze.

W jego skład wchodzi :

30 m² 2 pokoi/pokoje 1 łazienka
30 m² 2 pokoi/pokoje 1 łazienka

Emerytura, lokata kapitału… a może dobry biznes…

Chyba każde z powyższych stwierdzeń pasuje do tej nieruchomości. Jednak najbardziej trafnym wydaje się być stwierdzenie – „Na sprzedaż gotowy produkt”. I obojętnie którym by się stwierdzeniem kierować myśląc o kupnie tej nieruchomości, jedno jest pewne – jest to przemyślany, dobrze rozkręcony biznes i ma potencjał na generowanie niemałego dochodu. Od momentu otwarcia obłożenie znacząco się powiększało aby po 3 miesiącach od otwarcia doszło do 95%. Na wynik składa się również około 8-10 zabiegów tygodniowo w Strefie Spa (średnio 120 – 130 zł za zabieg).  Cena za nocleg w pokoju 2-osobowym to 148 zł, a 113 zł za nocleg w pokoju 1-osobowym. Są to najniższe ceny za nocleg w obiektach noclegowych o takim standardzie w Raciborzu, co stawia właściciela w komfortowej sytuacji przy ewentualnch spekulacjach cenowych. Łatwo więc można wyliczyć miesięczne możliwości Kaktusa. Poza tym warto też nadmienić, że od otwarcia do dziś wypracowaliśmy bardzo dobry wynik na portalu oceniający naszą pracę na 9,4 pkt w 10 stopniowej skali.

Czy to możliwe? Tak! Oferujemy Państwu możliwość wynajęcia bardzo ciekawej nieruchomości z dużymi możliwościami pod kątem prowadzenia działalności gospodarczej. W skrócie: – hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 1000 m2 – wystarczająco miejsca, aby załadować i wyładować TiRa – zaplecze socjalne dla pracowników Jaki przedsiębiorca będzie potrzebował takiej hali? Sam zadałem sobie to pytanie, gdy wizytowałem nieruchomość. …

WYNAJEM – 5 zł/m2 pod działalność w mieście?! Read More »

Spójrzmy prawdzie w oczy…obecna sytuacja wywołana epidemią, prędzej czy później przełoży się na zwolnienia, spadek dochodów ludności oraz konieczność zaciskania pasa. Wiem, że to kiepska perspektywa, ale z drugiej strony zbawienna właśnie dla drobnych rzemieślników.

Na przykład szewc, krawiec, krawcowa, fachowiec od sprzętu RTV, czy drobny serwis komputerowy – te wszystkie branże odżywają właśnie w kryzysowych czasach. No, bo przecież duuużo taniej jest coś naprawić niż kupować nowe. Wiemy o co chodzi.

Mamy do wynajęcia dwie, sąsiadujące ze sobą działki inwestycyjne położone w centrum Raciborza, bezpośrednio przy drodze tranzytowej Chałupki-Rybnik, przy ul. Łąkowej. Jest to łatwo odnajdowalna lokalizacja, w której występuje duże natężenie ruchu samochodowego. Na pewno ruch ten się zwiększy, gdyż rozpoczęła się budowa po drugiej stronie ulicy osiedla mieszkaniowego na 240 lokali. W sumie osiedle będzie mogło pomieścić nawet 1000 mieszkańców. W związku z tym – stały dopływ klientów jest gwarantowany.

120 tys. zł to dla Ciebie za dużo? Nic na siłę

Pieniądz jest dzisiaj środkiem wymiany. Barteru nie ma – i dobrze. Dotyczy to także, a może zwłaszcza, nieruchomości. Kupujemy je za pieniądze. Gotówkę lub źródła kredytowo-pożyczkowe. Innych możliwości w przypadku osób indywidualnych nie ma. Co więcej, dzisiaj – kiedy to ceny mieszkań znacząco wzrosły – nabywanie tego typu domków z rynku wtórnego jest rozsądnym rozwiązaniem. Tym bardziej, że coraz większa grupa osób posiada przecież doświadczenie budowlane – czy to z Austrii, czy to z Niemiec. Jedni stawiali farmy wiatrowe, inni budowali wieżowce….czy wobec tego remont oferowanego budynku, będzie problemem? To oczywiście pytanie retoryczne. „A jeśli mam tylko 100 tys. zł”? Broń Boże nie zmuszamy do kupowania tego domu na siłę.

113 m² 4 pokoi/pokoje 1 łazienka
113 m² 4 pokoi/pokoje 1 łazienka

Za taką lokalizację i standard trzeba zapłacić…

Ulica Gadego w Raciborzu – bezsprzecznie jest to prestiżowa okolica z sąsiedztwem „na poziomie”, gdzie mieszka się wyśmienicie. Sporo osób chciałoby tutaj się osiedlić, a podaż domów jednorodzinnych jest w tej okolicy mocno ograniczona. Przyjazny, sąsiedzki klimat, media miejskie, lokalizacja sprawia, że jest to swoista oaza w mieście. Tym bardziej przykuwa uwagę oferta, którą prezentujemy.

539 m²
539 m²

Przytulny domek na wsi 2,900,000.00 PLN

Przytulny domek na wsi

2,900,000.00 PLN

„Przytulny domek na wsi“

 Przytulny? Ale jak to? To tylko pewna ironia, dla przykucia uwagi. Taka nieruchomość na raciborskim rynku nieruchomości trafia się raz na kilkanaście lat, o ile w ogóle. Jak widzicie Państwo, nam się trafiła.

280 m² 5 pokoi/pokoje 1 łazienka
280 m² 5 pokoi/pokoje 1 łazienka

Miejsce pod dom marzeń czeka na Ciebie 🙂

Co by nie mówić – dom jest marzeniem każdego. Ciepło kominka, rozmowy przy rodzinnym stole, unoszący się zapach świeżej szarlotki. Uśmiechy na twarzach domowników. Droga prowadząca do tego celu nie zawsze jest jednak łatwa, a rzeczywistość bywa brutalna. My jesteśmy tutaj dla Ciebie po to, by ta droga przynajmniej na etapie zakupu działki, była maksymalnie prosta.

Twój dom bym tutaj widział

Gorzyczki – kameralna miejscowość w gminie Gorzyce, w sąsiedztwie autostrady A1. Piękne tereny, czyste powietrze, luźna zabudowa jednorodzinna. Wspaniałe sąsiedztwo. Mieszka się tutaj pierwszorzędnie. Bliskość wjazdu na autostradę sprawiła, że walory tej miejscowości docenia coraz więcej mieszkańców Aglomeracji Śląskiej – Gliwic czy Katowic. Korzystne ceny działek budowlanych w porównaniu do cen w aglomeracji, dodatkowo napędzają popyt w tym rejonie. Tym bardziej, że dojazd autostradą z Gorzyczek do Gliwic zajmuje około 30 min. Warto więc pomyśleć nad osiedleniem się w przyjaznym klimacie, zdala od wielkomiejskiego zgiełku, jednocześnie nie rezygnować z kontaktu z, tętniącym życiem, miastem. Dlatego też…właśnie Twój dom bym tutaj widział.