Aktualna Oferta | Wojciech Nieruchomości

Ooo…Właśnie w naszej ofercie pojawił się dom. Mało tego, to dom w świetnej lokalizacji. A że przy okazji jest do nabycia w rozsądnych pieniądzach… Państwo zweryfikujecie.

105 m² 5 pokoje/-i 2 łazienek/-ki
105 m² 5 pokoje/-i 2 łazienek/-ki

Mieszkanie kompletne – DLA CIEBIE! REZERWACJA NIERUCHOMOŚCI Mamy dla Państwa ofertę mieszkania do wynajęcia, znajdującego się 4  piętrowym bloku przy ulicy Pracy. Raciborzanom tej lokalizacji nie trzeba zbytnio zachwalać –  ścisłe centrum, spokój a zarazem bliskość sklepów. Wszystko to powoduje, że ulica Pracy jest bardzo wygodna dla każdego tu mieszkającego. Stąd, dosłownie w 5 min …

Mieszkanie kompletne – DLA CIEBIE! / REZERWACJA Read More »

35 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
35 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia w bardzo  atrakcyjnej cennie. Jak rozpoczęliśmy – taka nieruchomość to rzadka okazja.

Prezentowane mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w wieżowcu przy ulicy Katowickiej w Raciborzu. W sąsiedztwie znajduje się wszystko co jest niezbędne do wygodnego życia, tj.: liczne markety spożywcze, szkoły, przedszkola, kościół, przychodnia lekarska. W 5 minut odwiedzimy Akademię Fitness, stadion sportowy oraz basen.

60 m² 4 pokoje/-i 1 łazienka
60 m² 4 pokoje/-i 1 łazienka

Dla szukających kameralnego, dwupokojowego „M”, mamy ciekawą ofertę. Przyzwoity standard, funkcjonalność oraz niewygórowana cena – to główne jego atuty. Przyjrzyjmy się bliżej nieruchomości.

34 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
34 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Potrzeby, bo od nich zaczniemy tym razem zaspokoi tu zarówno kawaler, emeryt czy młoda para. Tu się odnajdzie również czteroosobowa rodzina,  czy samotna matka sama wychowująca dzieci. Po prostu – mieszkanie dla każdego.

49 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
49 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Prezentujemy Państwu ofertę mieszkania do wynajęcia, znajdującego się na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku przy ulicy Sejmowej w Raciborzu.
Każdy kto zna Racibórz, dobrze wie, że tej lokalizacji akurat nie trzeba zbytnio zachwalać – ścisłe centrum.

47 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
47 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Prezentujemy ofertę mieszkania do wynajęcia, znajdującego się na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy przy ulicy Długiej.  To miejsce jest idealne! Raciborzanom tej lokalizacji nie trzeba zbytnio zachwalać – 30 metrów od rynku, ścisłe centrum, a zarazem spokój(wejście od podwórka). Ulica Długa jest bardzo wygodna dla każdego tu mieszkającego. Stąd dosłownie w 5 min można dotrzeć do każdego miejsca w Raciborzu.  Wszystko jest tu pod ręką. W pobliżu znajduje się parking, market spożywczy, parki, apteki, przychodnia, szkoły oraz przedszkole.

40 m² 1 pokój 1 łazienka
40 m² 1 pokój 1 łazienka

RODZYNEK! / REZERWACJA 640,000.00 PLN

RODZYNEK! / REZERWACJA

640,000.00 PLN

Nowa, luksusowa posesja pod Raciborzem.

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość. I jest ona wyjątkowa pod wieloma względami. Po pierwsze znajduje się ona w bardzo dobrej lokalizacji – miejscowość Babice – gmina Nędza, powiat raciborski. Usytuowana jest na pięknej, 15 arowej działce oraz a przede wszystkim sam dom, stan jego wykończenia są naprawdę wyjątkowe.

138 m² 5 pokoje/-i 2 łazienek/-ki
138 m² 5 pokoje/-i 2 łazienek/-ki

Dom. Swój własny Dom! 269,000.00 PLN

Dom. Swój własny Dom!

269,000.00 PLN

Gdy po raz pierwszy zobaczyliśmy ten dom, od razu nasunęła nam się myśl – „całkiem przyzwoita nieruchomość”. Tym, co na pierwszy rzut oka przykuwa uwagę jest przede wszystkim solidna budowa domu, ale o tym za chwilę.

113 m² 6 pokoje/-i
113 m² 6 pokoje/-i

Nie często się zdarza, aby do oferty naszej firmy wpadało trzypokojowe mieszkanie w sąsiedztwie lasu!

Wiemy, że amatorów takich mieszkań nie brakuje!

I czy to pod kątem inwestorskim czy aby zamieszkać w sąsiedztwie lasu, jest to na pewno łakomy kąsek…

A my – mamy je!

60 m² 3 pokoje/-i 2 łazienek/-ki
60 m² 3 pokoje/-i 2 łazienek/-ki