Aktualna Oferta | Wojciech Nieruchomości

Nieruchomość o której mowa usytuowana jest zaledwie 50 metrów od raciborskiego rynku. Lokal wkomponowany jest wśród innych sąsiadujących z nim lokali. Łatwy dojazd, parking czy biznesowe sąsiedztwo to tylko nieliczne atuty prezentowanej nieruchomości.

85 m² 1 łazienka
85 m² 1 łazienka

Prezentujemy Państwu piękne mieszkanie położone w Kuźni Raciborskiej przy ul. Roberta Lewandowskiego. Śliczna okolica, wygodny parter, bliskie sąsiedztwo lasu…i ten widok z tarasu… Bomba!

50 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
50 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość. I jest ona wyjątkowa pod wieloma względami. Po pierwsze znajduje się ona w bardzo dobrej lokalizacji. Miejscowość Dziergowice, bo o niej tu mowa leży na terenie gminy Bierawa na pograniczu województwa śląskiego oraz opolskiego. Po drugie usytuowana jest na pięknej, 5 arowej działce. A po trzecie sam dom i stan jego wykończenia jest naprawdę wyjątkowy.

184 m² 5 pokoje/-i 2 łazienek/-ki
184 m² 5 pokoje/-i 2 łazienek/-ki

Prezentujemy Państwu ofertę luksusowego apartamentu do wynajęcia. Znajduje się on na trzecim piętrze przy ulicy Waryńskiego w Raciborzu. Miejscowym tej lokalizacji zbytnio nie trzeba przedstawiać… ale dla przyjezdnych – ul. Waryńskiego to ścisłe centrum Raciborza. Pomimo tego faktu znajduje się on nieco oddalony od głównej ulicy Raciborza – ulicy Opawskiej. Jest tu czysto, zielono i panuje tu względny spokój. Jednocześnie ulica Waryńskiego jest bardzo wygodna. Z jednej strony spokój a z drugiej… stąd dosłownie w 5 min można dotrzeć do każdego miejsca w Raciborzu. Wszystko jest tu pod ręką. W pobliżu są liczne parkingi, markety spożywcze, apteki, szkoły, przedszkola oraz… przepiękny Park im. Roth. O! A to bez wątpienia spory atut tej nieruchomości.

45 m² 2 pokoje/-i
45 m² 2 pokoje/-i

Unikalna działka inwestycyjna. Prezentujemy Państwu działkę inwestycyjną położoną w Raciborzu przy ulicy Rybnickiej. Nieruchomość ta położona jest w sąsiedztwie licznych firm i zabudowań, bezpośrednio przy trasie Racibórz- Rybnik.

Okazja! Świetny dom na start! Wyremontuj i mieszkaj jak chcesz. Takich nieruchomości jest niewiele… i do tego z dużą działką. Dom z powodów osobistych właścicieli jest sprzedawany w trakcie remontu…Tak więc po kolei…

134 m² 5 pokoje/-i
134 m² 5 pokoje/-i

Zamieszkaj inaczej! 259,000.00 PLN

Zamieszkaj inaczej!

259,000.00 PLN

Jeśli szukasz nietuzinkowego, własnego M, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Przyjdź, zobacz i zamieszkaj inaczej.

110 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka
110 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka

Te niespokojne czasy w których przyszło nam żyć pewnie niejednego z nas doprowadziły do wielu zaskakujących przemyśleń. Myślimy jak ma wyglądać nasza przyszłość…Szukamy rozwiązań na lepsze jutro. Niejednokrotnie zadajemy sobie pytanie – co by tu zrobić żeby zwolnić, odpocząć? Zwolnić ale zarazem zająć się czymś co zagwarantuje, a może nie zagwarantuje, a może raczej pozwoli nam patrzeć w przyszłość z w miarę względnym spokojem i pewnością o nasz byt. Zadajemy sobie pytanie – czy istnieje sposób, pewien rodzaj działania który zapewniłby nam swego rodzaju emeryturę? I chyba odpowiedzią na te pytania może być zakup właśnie tej nieruchomości. Brzmi zbyt pięknie? Niemal jak niemożliwe? Hmm… możliwe! Więc przyjrzyjmy się wspólnie tej nieruchomości. A raczej temu co stanowi swoisty sposób, pomysł na dalsze życie 🙂

202 m² 7 pokoje/-i 6 łazienek/-ki
202 m² 7 pokoje/-i 6 łazienek/-ki

Szukasz atrakcyjnej powierzchni handlowo-usługowej dla swojego biznesu?

48 m²
48 m²

Wielu z nas marzy o własnym domu z tarasem, ogródkiem… najlepiej w centrum Raciborza. Marzenia to jedno, a rzeczywistość to drugie. Takich domów w Raciborzu po prostu jak na lekarstwo. A że właśnie przyjęliśmy taki dom do naszej oferty… i do tego za dobrą cenę… to chyba warto abyśmy się przyjrzeli tej ofercie wspólnie…

257 m² 5 pokoje/-i 1 łazienka
257 m² 5 pokoje/-i 1 łazienka