Aktualna Oferta | Wojciech Nieruchomości

Prezentowana nieruchomość położona jest przy ulicy Czarnieckiego w Gliwicach. Miejscowi doskonale znają tą lokalizacje. Ale dla przyjezdnych… Ulica Czarnieckiego jest znaną i lubiana ulicą przez gliwiczan. Jest tu zielono, spokojnie, a zarazem blisko do centrum – 15 minut pieszo. A poza tym wszystko jest tu pod ręką. Są tu szkoły, przedszkola, liczne sklepy. Jest park, kościół oraz przystanek autobusowy. Tu żyje się po prostu wygodnie!

37 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
37 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Ten wyjątkowy dom sprzedawany jest jedynie ze względów zmiany planów życiowych sprzedającego. Jest on w trakcie wykończenia i posiada pełną dokumentację z przebiegu budowy.

96 m² 4 pokoje/-i 1 łazienka
96 m² 4 pokoje/-i 1 łazienka

Prezentujemy Państwu przestronne, czteropokojowe mieszkanie położone przy ulicy Chełmońskiego w Raciborzu. Ulica Chełmońskiego to znana wszystkim raciborzanom niezwykle kameralna, zielona oraz wygodna część Raciborza. Leży blisko centrum a jednocześnie jest tu bardzo dobrze rozbudowana infrastruktura niezbędna do codziennego zycia. W bezpośrednim sąsiedztwie są liczne sklepy, przedszkola, szkoły czy place zabaw. W kilka minut dojdziemy do przychodni lekarskiej, licznych urzędów czy do rynku.

74 m² 4 pokoje/-i 1 łazienka
74 m² 4 pokoje/-i 1 łazienka

Prezentujemy Państwu do sprzedaży ostatnią z 5 działek budowlanych położonych w Raciborzu – dzielnicy Miedonia.

Nieruchomość którą Państwu prezentujemy usytuowana jest na parterze przy ulicy Opawskiej 72 A w Raciborzu. Jest to główna ulica Raciborza. Tu biznes dosłownie kwitnie. W promieniu 50 metrów znajdziemy m.in. Rossman, Biedronkę, Punkt Tauronu, biuro nieruchomości, agencję ubezpieczeniową, kawiarnię i wiele innych sklepów. Poza tym lokal leży bezpośrednio przy przejściu dla pieszych ( które są często uczęszczane) co na pewno ma wpływ na zauważalność lokalu. Wokół mamy liczne osiedla mieszkalne oraz szkoły.

54 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka
54 m² 2 pokoje/-i 1 łazienka

Tu chce się żyć! 218,000.00 PLN

Tu chce się żyć!

218,000.00 PLN

Prezentujemy Państwu przepiękną działkę budowlaną położoną w Raciborzu – dzielnica Brzezie.

Dla szukających własnego, spokojnego miejsca pod miastem… mamy coś ciekawego 🙂

Fajny dom, fajna działka, świetna cena… no i…lokalizacja.

150 m² 6 pokoje/-i 1 łazienka
150 m² 6 pokoje/-i 1 łazienka

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ciekawą nieruchomość. Jest to dom położony w bardzo urokliwej miejscowości jaką jest Lubomia. Lubomia to miejscowość ciesząca się sporym zainteresowaniem zarówno wśród raciborzan jak i wodzisławian. I nie ma się temu co dziwić. Do Raciborza dojedziemy w 15 minut, a w Wodzisławiu Śląskim znajdziemy się zaledwie w 10 minut. Zielone pola, liczne stawy, urokliwa okolica czynią tą miejscowość naprawdę wyjątkową. A w niedalekiej odległości od domu znajdziemy przedszkole, szkołę podstawowa, kościół, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji, sklepy spożywcze, salon fryzjerski, a także przystanek autobusowy.

258 m² 8 pokoje/-i 3 łazienek/-ki
258 m² 8 pokoje/-i 3 łazienek/-ki

Dla szukających własnego, spokojnego miejsca pod miastem… mamy coś ciekawego 🙂

Ładny dom, ładna działka, świetna cena… ale przede wszystkim lokalizacja.

Ot, i taka gratka właśnie nam wpadła 🙂

268 m² 7 pokoje/-i 2 łazienek/-ki
268 m² 7 pokoje/-i 2 łazienek/-ki

Biuro, sklep, salon sprzedaży… a może studio urody? Czemu nie.

76 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka
76 m² 3 pokoje/-i 1 łazienka